Przykładowe schemat dużego sklepu spożywczego z wykorzystaniem oprogramowana PC-Market. W tym przypadku zastosowano trzy stanowiska typu POS (komputer ze ekranem dotykowym i drukarką fiskalną) - stanowiska, wyposażone w czytniki kodów kreskowych. Sprzedaż towarów wagowych odbywa się za pomocą wag etykietujących, na których drukowane są kody kreskowe zawierające informację o kodzie towaru i ilości. Dzięki tej informacji, po odczytaniu na kasie towar prawidłowo jest zdejmowany ze stanu magazynowego. W sklepie znajdują się jeszcze dodatkowo dwie kasy typu ECR, jedna z podłączoną wagą. To rozwiązanie pozwala na ważenie towaru bezpośrednio przy kasie, klient nie musi tego robić na kasie etykietującej.

Dwa komputery na zapleczu sklepu z zainstalowanym oprogramowaniem PC-Market pozwalają wprowadzać nowy towar, dokonywać zamówień oraz analizować sprzedaż na każdym ze stanowisk oraz łącznie dla całego sklepu. Pierwsze stanowisko wyposażone w drukarkę pozwala na wydruk faktur dla klientów, drugie z podłączoną drukarką kodów kreskowych umożliwia drukowanie etykiet tym towarom, które takich kodów nie posiadają. Kolektor danych na co dzień ułatwia wprowadzanie nowych faktur, a co jakiś czas przyśpiesza wykonanie spisu inwentaryzacyjnego w sklepie. 

O nas

Jesteśmy na rynku IT od roku 2000. Od początku istnienia firmy zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, popartą dużym doświadczeniem. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania.


PRONET s.c. Sławomir Kotulski, Krzysztof Bielawski
ul.Centralna 9A, 24-100 Puławy
+48 81 888-88-40
pronet@pronet.pulawy.pl
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Copyright © 2017 PRONET. Wszelkie prawa zastrzeżone.

facebook_page_plugin