Monitoring CCTV

Oferujemy projektowanie i instalację kompletnych systemów umożliwiających lokalny i zdalny nadzór wizyjny wszelkich obiektów. Monitoring lokalny pozwala na obserwację obrazu z kamer na monitorach zainstalowanych na terenie obiektu. Oprócz obserwacji “na żywo” system taki pozwala zapisywać obraz z wielu kamer, odtwarzać nagrania, a także je archiwizować.

monitoringZdalny monitoring pozwala na obserwację praktycznie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. Do takiej obserwacji możemy wykorzystać komputer, laptop, tablet lub telefon - smartfon. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i dużych firm ponieważ projektowane przez nas systemy monitoringu to proste jedno-kamerowe zestawy oraz instalacje składające się z kilkudziesięciu kamer na rozległej przestrzeni.

Jako firma stale rozwijająca się dbamy o promocje nowych technologii i stale rozszerzamy asortyment usług i towarów. Wszystkie nasze instalacje są dopasowywane indywidualnie potrzeb klienta w zależności od celów jakie ma spełniać monitoring, wymagań technicznych i możliwości finansowych.

Zapewniamy szybki i fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wsparcie techniczne oraz opiekę w różnych, czasem najbardziej nietypowych sytuacjach. Nasze wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza i potencjał techniczny sprawiają, że nasi klienci mogą zawsze czuć się bezpiecznie.

O nas

Jesteśmy na rynku IT od roku 2000. Od początku istnienia firmy zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, popartą dużym doświadczeniem. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania.


PRONET s.c. Sławomir Kotulski, Krzysztof Bielawski
ul.Centralna 9A, 24-100 Puławy
+48 81 888-88-40
pronet@pronet.pulawy.pl
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Copyright © 2017 PRONET. Wszelkie prawa zastrzeżone.

facebook_page_plugin