Projektujemy i budujemy sieci komputerowe, które gwarantują niezakłócony dostęp do wybranych zasobów i dobrą ochronę przed atakami hakerów czy wirusów.

sieci komputeroweZdalna obsługa klientów, praca zespołowa, praca z każdego miejsca na ziemi. Zapewnienie szybkiego i niezakłóconego dostępu do potrzebnych danych i funkcjonalności w każdych okolicznościach pomaga firmom w odniesieniu sukcesu.

Dzięki temu, że mamy prawie 17 lat doświadczeń w projektowaniu i budowie sieci komputerowych, a przy tym blisko współpracujemy z renomowanymi producentami - sieci, które budujemy cechują się niezakłóconą dostępnością dla upoważnionych użytkowników, dobrą ochroną przed atakami hakerów, wirusów oraz dostępem osób niepowołanych oraz niskimi kosztami wdrożenia środków zabezpieczających ochronę sieci.

Tak zaprojektowane sieci ułatwiają wprowadzanie usprawnień, które podnoszą konkurencyjność firmy - na przykład umożliwiają pracę z dowolnego miejsca na ziemi, efektywną pracę zespołową i wysokiej jakości obsługę klientów.

W zależności od potrzeb klientów zapewniamy realizację sieci komputerowych w oparciu o różne systemy m.in. Krone, Legrand, Molex, BTR. Sprzęt aktywny obsługujący warstwę logiczną zawsze pochodzi od renomowanych producentów.

Oferujemy projekt i wykonanie :

  • okablowanie strukturalne
  • sieci LAN
  • budowa sieci WLAN
  • projektowanie oraz konfiguracja sieci VPN
  • systemy bezpieczeństwa obejmujące transmisję danych
  • systemy bezpieczeństwa obejmujące monitoring, kontrolę dostępu

O nas

Jesteśmy na rynku IT od roku 2000. Od początku istnienia firmy zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, popartą dużym doświadczeniem. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania.


PRONET s.c. Sławomir Kotulski, Krzysztof Bielawski
ul.Centralna 9A, 24-100 Puławy
+48 81 888-88-40
pronet@pronet.pulawy.pl
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Copyright © 2017 PRONET. Wszelkie prawa zastrzeżone.

facebook_page_plugin