Projektujemy i budujemy sieci komputerowe, które gwarantują niezakłócony dostęp do wybranych zasobów i dobrą ochronę przed atakami hakerów czy wirusów.

sieci komputeroweZdalna obsługa klientów, praca zespołowa, praca z każdego miejsca na ziemi. Zapewnienie szybkiego i niezakłóconego dostępu do potrzebnych danych i funkcjonalności w każdych okolicznościach pomaga firmom w odniesieniu sukcesu.

Dzięki temu, że mamy prawie 17 lat doświadczeń w projektowaniu i budowie sieci komputerowych, a przy tym blisko współpracujemy z renomowanymi producentami - sieci, które budujemy cechują się niezakłóconą dostępnością dla upoważnionych użytkowników, dobrą ochroną przed atakami hakerów, wirusów oraz dostępem osób niepowołanych oraz niskimi kosztami wdrożenia środków zabezpieczających ochronę sieci.

Tak zaprojektowane sieci ułatwiają wprowadzanie usprawnień, które podnoszą konkurencyjność firmy - na przykład umożliwiają pracę z dowolnego miejsca na ziemi, efektywną pracę zespołową i wysokiej jakości obsługę klientów.

W zależności od potrzeb klientów zapewniamy realizację sieci komputerowych w oparciu o różne systemy m.in. Krone, Legrand, Molex, BTR. Sprzęt aktywny obsługujący warstwę logiczną zawsze pochodzi od renomowanych producentów.

Oferujemy projekt i wykonanie :

 • okablowanie strukturalne
 • sieci LAN
 • budowa sieci WLAN
 • projektowanie oraz konfiguracja sieci VPN
 • systemy bezpieczeństwa obejmujące transmisję danych
 • systemy bezpieczeństwa obejmujące monitoring, kontrolę dostępu

Program został stworzony, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo zakupu urządzeń fiskalnych i ochronę przed zapowiadaną przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów zmianą przepisów prawnych. Dzięki temu Programowi pieniądze wydane w roku 2017 na zakup urządzenia fiskalnego Novitus, będą dobrą inwestycją w rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Dlaczego? Ponieważ w przypadku konieczności wymiany tego urządzenia w kolejnych latach, wynikającej z wprowadzenia systemu kas on-line i centralnego systemu fiskalnego w Polsce, firma Novitus zapewni Ci:

 • bardzo atrakcyjne warunki dostosowania Twojego urządzenia Novitus do nowych przepisów, lub
 • preferencyjne warunki zakupu nowego urządzenia

Wraz z zakupionym urządzeniem fiskalnym Novitus możesz otrzymać Promesę Novitus On-line Ready, która wyjaśnia działanie Programu i stanowi Twój przewodnik w dalszych krokach, które musisz podjąć. Wystarczy jedynie zarejestrować zakupione urządzenie na stronie internetowej www.online.novitus.pl najpóźniej do dnia 31.12.2017 i pobrać wygenerowany Certyfikat Promesy. Jest to dokument potwierdzający dokonanie poprawnej rejestracji.
Każdy Certyfikat zawiera dane Twojej firmy oraz unikatowy numer, identyfikujący Twoje uprawnienia z tytułu Promesy. Realizacja Promesy będzie możliwa dopiero z chwilą wejścia w życie odpowiednich przepisów, o których mowa w Regulaminie Programu. Po wejściu w życie wyżej wymienionych przepisów, na stronie www.online.novitus.pl zostanie uruchomiona dodatkowa funkcja menu "SKORZYSTAJ Z PROMESY", przy pomocy której posiadacz Certyfikatu będzie mógł zrealizować swoje uprawnienia.

Szczegóły dotyczące programu na stronie Novitus On-line Ready

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus Next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

Kasa Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy Next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy Next jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus Next.

 

Jak sprzedaje się na kasie Novitus NEXT

 

 

 

Ekstremalne testy kasy NEXT

 

 

NAJLEPSZY ANTYWIRUS DLA DOMU I MAŁEJ FIRMY

Bitdefender Family Pack 2020 PL (12 miesięcy)

Najlepsza ochrona
Najlepsza wydajność

 

Funkcje dostępne w wersji Total Security Multi-Device 2017

 • Autopilot Bitdefender - Automatyczna ochrona. Blokuje wszystkie e-zagrożenia.
 • Bezpieczne przeglądanie Internetu - Nie pozwoli Ci wejść na niebezpieczną stronę.
 • Ochrona Anty-ransomware - Proaktywna ochrona zabezpiecza Twoje pliki.
 • Doradca Ochrony Wi-Fi - Upewnij się, czy jesteś bezpieczny, kiedy podłączasz się do sieci bezprzewodowej.
 • Proaktywna ochrona - zabezpiecza Twoje pliki.
 • Ochrona transakcji bankowych online - Prowadź transakcje bankowe i zakupy online z unikalnej
  bezpiecznej przeglądarki.
 • Menedżer Haseł - Trzymaj swoje hasła, dane kart kredytowych oraz inne wrażliwe dane w zabezpieczonym miejscu, do którego masz łatwy dostęp.
 • Doradca Wyszukiwania - Dowiedz się czy wyniki twojego wyszukiwania są bezpieczne, zanim klikniesz w linka.
 • Antiphishing & Antifraud - Nigdy więcej zmartwień phishingiem lub oszustwami online, kiedy prowadzisz zakupy, korzystasz z bankowości lub surfujesz po Internecie.
 • Skanowanie luk - Skanowanie  w poszukiwaniu słabości w zabezpieczeniach systemu za pomocą jednego kliknięcia.
 • Niszczarka Plików - Usuń plik na dobre nie pozostawiając po nim śladu na swoim komputerze.
 • Firewall - Wykryj włamania i skutecznie filtruj przychodzące i wychodzące dane.
 • Filtr antyspamowy - Zablokuj niechciane wiadomości i typu spam.
 • Szyfrowanie Plików - Utwórz zaszyfrowane, chronione hasłem foldery dla plików na swoim komputerze.
 • Asystent Rodzica - Bezpieczeństwo Twojego dziecka w Internecie pod Twoją kontrolą.
 • Anti-Theft - Efektywny moduł antykradzieżowy.
 • Przyśpiesz swoje urządzenie - Popraw szybkość i wydajność swojej maszyny poprzez szybką optymalizację.
 • Ochrona Mac OS X - Chroń swojego Mac’a przed złośliwymi aplikacjami.
 • Ochrona Androida - Chroń swój telefon i tablet z Androidem przeciw złośliwym aplikacjom z minimalnym zużyciem baterii.

Więcej artykułów…

 • 1
 • 2

O nas

Jesteśmy na rynku IT od roku 2000. Od początku istnienia firmy zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, popartą dużym doświadczeniem. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania.


PRONET s.c. Sławomir Kotulski, Krzysztof Bielawski
ul.Centralna 9A, 24-100 Puławy
+48 81 888-88-40
pronet@pronet.pulawy.pl
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Copyright © 2017 PRONET. Wszelkie prawa zastrzeżone.

facebook_page_plugin